over-banner

Wie zijn wij

nelev
Nele Vanholme

Voorzitter van de Raad van Bestuur

nelev@vlac.be

neleh
Nele Heynssens

Ondervoorzitter van de Raad van Bestuur

neleh@vlac.be

daan
Daan Celis

Secretaris van de Raad van Bestuur
Bevoegd voor de website

daan@vlac.be

veerle
Veerle Hendriks

Penningmeester van de Raad van Bestuur

veerle@vlac.be

dimitri
Dimitri Teetaert

Effectief lid
Communicatieverantwoordelijke

dimitri@vlac.be

thomas
Thomas Apers

Lid van de Raad van Bestuur
Bevoegd voor de contacten met de universiteiten en met de vakbond

thomas@vlac.be

nathalie
Nathalie Baeyens

Lid van de Raad van Bestuur

nathalie@vlac.be

Raph De Brant

Lid van de Raad van Bestuur

raph@vlac.be

Frederik Dekreyger

Lid van de Raad van Bestuur
Bevoegd voor de Facebookpagina

frederik@vlac.be

karen
Karen Verschueren

Effectief lid
Bevoegd voor de Facebookpagina

karen@vlac.be

VLAC - Vlaams Archeologencollectief - www.vlac.be